מתעניינים בבית בקנדה? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים. התקשרו עכשיו: 074-7025400

לא בכדי גדלות וגדלות הקהילות הישראליות בקנדה: קיום ההבטחה האופטימית הטמונה בקנדה הוא מן הסיבות העיקריות, אך לא היחידות! ערים כמו טורונטו ומונטריאול, בהן ניתן למצוא הכל, איזורים פרבריים המשתרעים על שטחי ענק – כל אחד ונוף חלומותיו, בהישג ידו. כל זאת בעלויות מחייה נמוכות ומחירי נדל"ן נוחים. תנאי ההגירה וקבלת אזרחות הינם מזמינים ומפתים. אין פלא שקנדה נתפסת כמרכז תרבותי, בינלאומי, שוקק ומסעיר.

ההתמודדות מול המציאות החברתית, הכלכלית והפוליטית בישראל אינה מובנת מאליה כלל ועיקר. על עתיד הילדים והנכדים מוטב תמיד לחשוב מבעוד מועד, ובכך מסתמנת קנדה כאפשרות אידאלית לבניית עתיד מבטיח ומלא אפשרויות. הישראלים הרבים שכבר עברו את תהליך ההגירה לקנדה, שמחים ונכונים תמיד לעזור לאחיהם מישראל לעבור את תהליך ההגירה בקלות ותוך שימוש בניסיון עברם.

באתרי אינטרנט, פורומים, בלוגים ולוחות תמצאו את מירב המידע בנוגע לאיך ישראלים עוברים לקנדה. מידע אודות תהליך ההגירה, עלויות המחייה, מחירי דירות ובתים לקנייה או השכרה ומגוון הפרטים הנחוצים לעוברים לקנדה, שוכן בשפע ברחבי האינטרנט; פורטל "בית בקנדה" מרכז את כל המידע עבורכם!

צור קשר